خدمات ما

سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتور های جستجو گر، مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی انجام می‌دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم..

کدنویسی

استفاده از هر زبان برنامه نویسی رایانه برای دادن دستورالعمل به رایانه ها و ماشین ها در مورد عملکردهایی است که باید انجام دهند را کد نویسی می گویند..

انیمشین

سازندگان انیمیشن‌ها تصاویری ثابت را با سرعت بالا، پشت سر هم می‌گذارند طوری که ما خیال کنیم که این تصویرها جان دارند و در حال حرکت هستند. تصور عموم مردم این است که این فیلم‌ها برای کودکان ساخته می‌شوند اما تماشای انیمشین طرفداران پر و پا قرصی در میان بزرگسالان دارد که با شوق و لذت آن‌ها دنبال می‌کنند. برای دیدن انیمیشن خوراکی مورد علاقه‌ کودکی‌تان را آماده کنید تا حسابی به شما و کودک درونتان خوش بگذرد!.

گرافیک

هنرهای گرافیکی شامل کشیدن، طراحی کلیشه و گراور برای چاپ و طراحی گرافیکی است. صنایع گرافیک شامل همهٔ تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی است که در تولید یک کار چاپی نقشی ایفا می‌کنند. طراحی نگاشتار یا طراحی گرافیک پیشه یا هنر ارتباط بصری (ارتباط تصویری) است که از آمیزش تصویرها، واژه‌ها و ایده‌ها ترکیب شده تا اطلاعاتی را به تماشاگر برساند و به ویژه در او تأثیر مشخصی بنهد.

جلوه های ویژه

در جریان تولید فیلم، گاهی به نماهایی نیاز پیدا می‌شود که بسیار پرخرج و هزینه و همچنین وقت گیر و خطرناک‌اند، به شکلی که دستیابی به آنها بوسیله روش‌های جاری فیلم‌برداری امکان‌پذیر نمی‌گردد. حل اینگونه مسائل نیاز به کاربرد یک‌مجموعه کامل تکنیکی غیر معمول فیلم‌برداری دارد که به آن «فیلم‌برداری جلوه‌های ویژه» می‌گویند..

هنر

کنش آزادانه درونی واجد برانگیختگی، که به نحو نمادین به منصه ظهور برسد، تعریف شده و بدین ترتیب حوزه هنر، از سایر حوزه های فعالیت انسان‌ها، نظیر حوزه علم،فلسفه، اخلاق، منطق، سیاست و زندگی روزمره، متمایز و مشخص شده است

تبلیغات

تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی انسان ها دارد و عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده با انجام امری سعی دارد که خریدار بالقوه را از تولید محصول موردنظر آگاه کند. تبلیغات، پیامی است که فرستنده‌اش برای دریافت پاسخ از گیرنده، با هدایت او در جهت پیشبرد اهدافی خاص، تلاش می‌کند. ما به وسیله‌ی یک مدل تبلیغاتی، از چگونگی به‌کار بردن ارتباطات اطلاعی واقنایی برای رسیدن به یک ارتباطات تبلیغی، آگاه می‌شویم.

کسب و کار

کسب و کار یا (به انگلیسی: Business)، یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا ، خدمات یا هر دو برایمشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است، برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند. کسب و کارها می‌توانند ناسودبر باشند یا مالک آن‌ها دولت باشد.

رویداد

رویداد هر موقعیتی است که برای آن برنامه‌ریزی شده باشد، مانند مسابقهٔ ورزشی یا هر گردهمایی یا دورهمی دیگر.

توانایی های تیم  ابداگرام

ابداگرام در زمینه های طراحی گرافیک، سئو، دیجیتال مارکتینگ و هر آنچه امروزه کسب و کار های مدرن به آن نیاز دارند را به صورت تخصصی یکجا در اختیار دارد  .

پشتیبانی سریع ابداگرام

ابداگرام برای خدمات خود یکسری پشتیبانی سریع بدون احتساب زمان و مکان در نظر گرفته که از آن جمله می توان به جلسات فورث داخل و محل کار خود به صورت حضوری و ویدئو کال اشاره کرد.

فضای آرام و حرفه ای

ابداگرام توانسته با ایجاد تعامل برتر بین مشتریان خود به فضایی آرام و حرفه ای دست پیدا کند فضایی مورد دلخواه اقلب مشتریان…

برای مشاوره رایگان و ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

info@ebdagram.com

فهرست